Již od roku 1976 působí v architektonické kanceláři Ricardo Bofill Taller de Arquitectura (RBTA) sídlící nedaleko Barcelony. Podílel se na výstavbě čtvrti Montpellier v Antigone, která skýtá rozlohu o 240 000 m2, zahrnující obchodní prostory, kanceláře a bydlení.
Dále participoval na designu návrhu Katalánského národního divadla, nového letiště v Barceloně, padesáti patrového mrakodrapu v Chicagu a kongresového paláce v Madridu. Jeho práce ho zavedla do Moskvy, Paříže, New Yorku, Montrealu,Tokia, nemluvě o mnoha dalších městech ve Francii, kde měl s kanceláří velký vliv na architekturu a urbanismus.
Robert Schmitz je zkušený architekt a partner ve společnosti White Arkitekter, která se věnuje ekologicky a sociálně udržitelné architektuře s využitím dřeva jako obnovitelného materiálu. Má letité zkušenosti v oboru architektury a plánování, primárně pak v oblastech udržitelného navrhování, urbanistického navrhování, územního plánování a architektury.
Sám se může těšit výhrou hned několika prestižních architektonických soutěží. Například výhrou zlaté medaile IDEA v Los Angeles v roce 2017, za návrh radnice v Täby, nebo mezinárodně uznávané soutěže o kulturní centrum Skellefteå, které je jednou z nejvyšších dřevěných výškových budov na světě.
Zakladatel kanceláře Topotek 1, která byla založena v roce 1996 v Berlíně. Na základě jeho práce bylo vydáno několik knih a článků. Získal také řadu ocenění v různých architektonických soutěžích. V roce 2013 obdržel architektonickou cenu (zlatou medaili) od Mezinárodního olympijského výboru IOC/IAKS za návrh městského parku Superkilen v Kodani a bronzovou medaili za sportovní komplex Heerenschürli v Curychu.
Topotek 1 je rozmanitá, živá a multidisciplinární kancelář složená z vysoce kvalifikovaného mezinárodního týmu architektů. Široké zkušenosti jsou pro tým skvělým základem při procesu navrhování a výstavby. Dosahují tak efektivních návrhových řešení, která přináší transparentní, efektivní a dlouhodobý prospěch jejich klientům.
Eva je jedním z nejúspěšnějších českých architektů, působících v zahraničí, a zakladatelka architektonické společnosti E-STUDIO (2011). Procestovala přes 40 zemí, pracovala a působila na 4 kontinentech, hovoří pěti jazyky. Na to, že je Eva teprve na začátku své kariéry, je její životopis více než obdivuhodný. Díky jejímu smyslu pro design mrakodrapů si rychle získala věhlas v Asii, kam odjela již během svých studií. Byla hlavní designérkou projektů všeho druhu.
Navrhla například různé kancelářské budovy, nákupní centra, pětihvězdičkové hotely, kulturní a sportovní centra, dopravní uzly, či školy. Zapojila se i do rozsáhlých urbanistických projektů, jako je dvoukilometrové centrum čínské metropole nebo nově založené město pro milion obyvatel. Momentálně působí jako nezávislý konzultant a pracuje na projektech po celém světě.
Michal Bogár je slovenský architekt, urbanista a člen Slovenské komory architektů. Je spoluzakladatelem ateliéru BOGÁR KRÁLIK URBAN (1990-2017), v současnosti pracuje ve vlastním ateliéru BOGÁR architekti (2018), který založil společně s Ing. arch. Márií Bogárovou. Působí jako vědecký pracovník na Katedře architektury Fakulty architektury STU v Bratislavě a spolupracuje s Fakultou umění a architektury TUL Liberec.
Michal Bogár byl součástí vítězného týmu v urbanisticko-architektonické soutěži, kterou v červenci 2021 vyhlásila bratislavská arcidiecéze. Zadáním byl prostor pro pontifikální mši papeže Františka v Šaštíně, což bylo velkou výzvou díky unikátnímu zadání, ale také mimořádně krátkému času, který byl poskytnut k vypracování, a to od urbanistické koncepce až po architekturu presbytáře a vybavení.